Formal, semi-formal czy cocktail dress, jak rozkodować dress code część 2.

0

Dress code czyli strój dobrany idealnie do okazji. Formal i semi-formal, czyli formalny i półoficjalny ubiór, w dzisiejszych czasach stosowany dość rzadko, ale warto dowiedzieć się co wybrać na wypadek, gdy na zaproszeniu na przyjęcie napisane jest tajemnicze formal lub semi-formal.

 

Długa suknia obowiązkowo do kostek, odkryte ramiona w zależności od okazji i szykowne dodatki, to perfekcyjny wybór w przypadku formal dress. Ma on zastosowanie przy najbardziej wykwintnych przyjęciach, bankietach i innych uroczystościach najwyższej rangi. Warto zainwestować w biżuterię podkreślającą kreację, szal i rękawiczki, dobrane kolorystycznie do sukni.

Semi-formal, to bardziej łagodna wersja oficjalnego ubioru. W tym przypadku możesz sobie pozwolić na suknię koktajlową lub wieczorową, nie ma ścisłych reguł dotyczących długości czy preferowanych kolorów.

 

Kiedy poszukujesz kreacji na jedną, wyjątkową noc, chcesz olśniewać i czuć się wyjątkowo postaw na suknię, która zachwyci blaskiem i zwróci spojrzenia wszystkich wokół. Cekiny to w tym przypadku element obowiązkowy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
facebook
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl