NAVONA W "MAGAZYNIE WESELE"

0

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie bez znaczenia jest fakt, że każda kobieta chce wyglądać w tym dniu olśniewająco. Projektanci, najwięksi kreatorzy mody świadomi wagi uroczystości proponują pannom młodym najróżniejsze sukienki ślubne.

W naszym sklepie znajdziesz bowiem zarówno skromne, proste i dystyngowane suknie ślubne, jak i te balowe, wystawne, nieszablonowe - bogate w zdobienia. 

Przed wymarzonymi weselnymi kreacjami stoi bardzo trudne zadanie – muszą sprawić, aby każda z Nas była pewna siebie i wyglądała olśniewająco. Dobrze dobrana sukienka to sposób na udany look! Ogromna różnorodność, pomysłowość kroju – każda sukienka ma swoją indywidualną część ekstrawagancji. Minimalizm, wcale nie sprawi, że nie będziesz wyróżniać się z tłumu, wręcz przeciwnie. Delikatne zdobienia, dopasowany krój, który wyeksponuje Twoje najlepsze cechy, to sposób na efekt "wow"!

Nasza sukienka pojawiła się w  “Magazynie Wesele”, a jak też wiadomo to jedno z najpopularniejszych czasopism o tematyce ślubnej i weselnej. Za wyróżnienie serdecznie dziękujemy! 

Suknie ślubne w Navona – bądź najpiękniejszą panną młodą!

Sukienka: tutaj

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
facebook
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl